< SINGAPORE: SGD$9.90 Flat Rate Express Shipping (Delivery On Sundays) > < We Ship Worldwide >

Jubah Kanak-Kanak & Tudung ZUZANA | A-Cut Sulaman Lace Bunga - Red | SFA6070

Modest Muslimah Fashion

Jubah Kanak-Kanak & Tudung ZUZANA | A-Cut Sulaman Lace Bunga - Red | SFA6070

Si kecil nampak manis dan bergaya apabila memakai jubah arab yang mempunyai potongan A. Jubah warna merah diperindahkan dengan sulaman jenis lace corak bunga dan ropol di bahagian bawah jubah. Tudung instant kanak-kanak diberi secara percuma untuk pembelian jubah ini.

Your little darling will look adorable in this A-cut long sleeve arab jubah. This red jubah is adorned with lace overlay in floral pattern and ruffles near the hem. A free matching instant hijab will be given when you purchase this jubah. 

Item Specifics
  • Long sleeve
  • A-cut
  • Round neckline
  • Plain back
  • Lace overlay and decorative ruffles
  • Free matching tudung included
  • Wash Instruction: Hand wash separately in mild detergent
Condition

New

Model

ZUZANA

Material

Cotton Spandex

Origin

JAKARTA

Color

As shown (Red)

Size Measurement
Size4678910
Shoulder (Bahu)12.513.51313.514.515
Chest (Ukur Lilit Dada)303233353738
Waist (Ukur Lilit Pinggang)323435373940
Hips (Ukur Lilit Pinggul)404243454749
Dress Length (Labuh Jubah)343536384040
Sleeve Length (Labuh Lengan)171717171818
Cuff (Lebar Pergelangan Tangan)787788
Armhole (Ukur Lilit Ketiak)121312121314
Side Slit (Belahan Tepi)000000

Note: All measurements are in inches.

Please allow +- 0.5 inch difference.

  • Views: 9847
  • Material: Cotton Spandex
  • Model: SFA6070
  • Availability: Out Of Stock
  • RM149.00
  • RM79.00

Tags: jubah kanak-kanak perempuan, girls jubah, jubah for girls, jubah untuk kanak2x, jubah untuk si kecil