< SINGAPORE: SGD$9.90 Flat Rate Express Shipping (Delivery On Sundays) > < We Ship Worldwide >

Jubah Nursing JASMIN | Multicolor Jubah Arab Menyusu Warna Maroon & Biru Berbutang - Maroon Blue | SAD5842

Modest Muslimah Fashion

Jubah Nursing JASMIN | Multicolor Jubah Arab Menyusu Warna Maroon & Biru Berbutang - Maroon Blue | SAD5842
PERHATIAN

1. Jubah ini menggunakan gabungan kain cotton dan polyester.

2. Jubah warna-warni sangat trendy.

3. Sesuai dipakai untuk bercuti kerana kain tak mudah berkedut.


Cetus gaya feminin dengan jubah arab warna-warni. Jubah dihiasi dengan sulaman rona kontra dan jalur-jalur mendatar dan menegak. Pembukaan butang di bahagian depan membuatkan jubah ini sesuai untuk ibu yang sedang menyusu. Padankan dengan tudung mengikut cita rasa anda untuk mencipta kelainan.


 

Item Specifics

 

  • Keep it classy and chic in this trendy jubah arab.
  • Rendered in multicolor.
  • Jalabiya conveys a relaxed silhouette on a polycotton fabrication.
  • Horizontal and vertical color block with trendy stripes.
  • Floral pattern embroidery on chest and hem.
  • Round neckline.
  • Snap-up front closure.
  • Breastfeeding-friendly.
  • Long sleeve construction.
  • A-line silhouette with a straight hemline.
  • Hand wash separately in mild detergent.
Condition

New

Model

JASMIN

Material

Poly Cotton

Origin

QATAR

Color

As shown (Multicolor)

Size Measurement
SizeMLXLXXL
Shoulder (Bahu)15.51616.517
Chest (Ukur Lilit Dada)43475155
Waist (Ukur Lilit Pinggang)44475256
Hips (Ukur Lilit Pinggul)47515559
Dress Length (Labuh Jubah)56.5575757
Sleeve Length (Labuh Lengan)24242424
Cuff (Lebar Pergelangan Tangan)14131414
Armhole (Ukur Lilit Ketiak)21222223
Side Slit (Belahan Tepi)0000
Button Opening (Panjang Pembukaan)11.211.211.211.2

All measurements are in inches.

Please allow ±0.5" difference.

  • Views: 10406
  • Material: Polycotton
  • Model: SAD5842
  • Availability: In Stock
  • RM199.00
  • RM119.00

Tags: breastfeeding jubah, nursing jubah, jubah menyusu untuk ibu, baju menyusu