< SINGAPORE: SGD$9.90 Flat Rate Express Shipping (Delivery On Sundays) > < We Ship Worldwide >

Jubah Arab AAFREEDA | Gorgeous Dark Yellow Long Sleeve Egyptian Cotton Jubah - Kuning Gelap | SAD4547

Modest Muslimah Fashion

Jubah Arab AAFREEDA | Gorgeous Dark Yellow Long Sleeve Egyptian Cotton Jubah - Kuning Gelap | SAD4547
PERHATIAN

Ini adalah jubah baru namun ada kecacatan sedikit. Defect untuk saiz M: Ada tanda di bahagian dada di sebelah kanan. Defect untuk saiz L: Corak terputus-putus di depan bahagian bawah sekali. Seperti biasa mungkin juga ada kecacatan atau tanda yang tidak disedari oleh pihak MoonAbaya. Jangan beli jika anda seorang yang cerewet. Harga telah diturunkan. Harap Maklum.


Cetus imej ceria dengan pemakaian jubah arab rona kuning diperindahkan dengan sulaman penuh corak bunga timbul di bahagian dada dan pergelangan tangan. Padankan dengan tudung mengikut cita rasa anda untuk mencipta kelainan.

A gorgeous dark yellow long sleeve patterned Egyptian cotton jubah adorned with raised flower shape embroideries on the front and sleeve edges. Best matched with a contrasting color shawl.

Item Specifics
  • Long sleeves
  • A-cut
  • Round neckline
  • Plain back
  • Embroidery design
  • Wash Instruction: Machine wash cold or hand wash
Condition

New

Model

AAFREEDA

Material

Egyptian Cotton

Origin

QATAR

Color

As shown (Dark Yellow)

Size Measurement
SizeSMLXLXXL
Chest (Ukur Lilit Dada)3944485057
Shoulder (Bahu)14.514161719.5
Sleeve Length (Labuh Lengan)25.525.525.52626
Waist (Ukur Lilit Pinggang)3944485158
Hips (Ukur Lilit Pinggul)4346515361
Dress Length (Labuh Jubah)6062626158
Cuff (Lebar Pergelangan Tangan)1212121212
Side Slit (Belahan Tepi)00000

Note: All measurements are in inches.

Please allow +- 0.5 inch difference.

  • RM199.00
  • RM129.00

Tags: baju long dress, jubah muslimah wanita, online boutique malaysia, fesyen wanita muslimah